Navštívili nás studenti brněnských středních škol

27 studentů ze Střední zdravotnické školy Merhautova pod vedením naší absolventky Mgr. Ivy Dvořáčkové a 10 studentů z Gymnázia J. G. Mendela a I. Německého zemského gymnasia v doprovodu zástupce ředitelky školy a našeho absolventa Mgr. Romana Rudoleckého přišlo 5. prosince na exkurzi na naši fakultu.

5. 12. 2023

Součástí dvou a půl hodinového programu byla prohlídka laboratoří fyzioterapie a sportovního lékaře, prohlídka učeben a diskuse o možnostech studia na naší fakultě. Studenty zajímalo především přijímací řízení, mnozí z nich projevili zájem o studijní program Fyzioterapie. Na závěr dopoledne se studenti zahřáli při sportovních teambuildingových aktivitách.