On-site visit na fakultě

Ve dnech 5. až 7. září proběhla na FSpS MU ON-SITE VISIT, která je klíčovou součástí procesu Interního hodnocení vědy, výzkumu a doktorských studijních programů.

7. 9. 2022

Evaluační panel pro naši fakultu je složený ze 4 osobností z nejlepších evropských pracovišť a předsedá mu Peter Beek (bývalý děkan Faculty of Behaviour & Movement Sciences, Vrije Uni Amsterdam). Dalšími členy evaluačního panelu jsou Sigmund Loland (bývalý rektor Norwegian School of Sport Sciences), Luca Paolo Ardigo (původně University of Verona, nyní Norwegian School of Sport Sciences) a Magni Mohr (děkan Faculty of Health Sciences na University of the Faroe Islands). Cílem diskuze vedoucích jednotlivých kateder FSpS MU s evaluačním panelem bylo rozvést v kontextu již zpracované materiály (sebeevaluační zprávy), vyjasnit otázky hodnotitelů, umožnit hlubší diskuzi nad konkrétním tématy a v neposlední řadě také získat od zahraničních odborníků doporučení pro další rozvoj fakulty i doktorského studijního programu.