Pedagožky prezentovaly cvičení s gymnastickým míčem v pořadu ČT

3. 4. 2020

2. dubna byly hosty vysílání pořadu Dobré ráno Česká televize studio Brno dr. Zora Svobodová, vedoucí Centra univerzitního sportu FSpS, Masarykova univerzita, spolu s Ph.D. studentkou Lucií, která je současně i asistentkou Katedry pedagogiky sportu a podílí se na aktivitách fakulty i Centra univerzitního sportu.

Tématem bylo cvičení s gymnastickým míčem. Ve 4. vstupech do vysílání prezentovaly jak správně cvičit s gymnastickým míčem, který mnozí mají doma. Cvičení s  míčem je vhodné domácí cvičení pro všechny věkové skupiny, důležité je však zvolit vhodnou velikost míče. Pokud si chcete doma zacvičit s míčem správně, podívejte se na záznam vysílání z 2. dubna.