Podpořili jsme Ligu vozíčkářů

7. prosince uspořádal studentský spolek FUKS spolu se zaměstnanci fakulty dobročinnou Kavárnu splněných snů. Společně napekli domácí cukroví a další sladké i slané dobroty a v úterý je od 9 do 14 hodin nabízeli ostatním ve vestibulu za dobrovolný příspěvek do kasičky Ligy vozíčkářů. Nechyběl ani punč či káva. Během dne si také všichni měli možnost vyzkoušet handbike trenažér a poměřit své síly s výkony sportovců z Ligy vozíčkářů.

7. 12. 2022

Celkový výtěžek předčil veškerá očekávání – celkem se vybralo 13 076 Kč. Tato částka poputuje na rehabilitaci klientů Ligy vozíčkářů.

Jménem studentů i fakulty bychom rádi poděkovali všem, kdo přispěli svou částí k tomuto hezkému předvánočnímu času na fakultě.