Praxe v Decathlonu pro studenty Managementu sportu

Fakulta sportovních studií MU rozšiřuje nabídku odborných praxí ve spolupráci s předním sportovním obchodním řetězcem Decathlon. Studenti zde získali praktické zkušenosti pod vedením zkušených lídrů v oblasti sportovního managementu a marketingu.

28. 2. 2024 Milena Strachová

Studenti se během praxe aktivně zapojují do manažerských aktivit a mají možnost prozkoumat různá odvětví sportu. Získané praktické dovednosti nejen posilují jejich odborné schopnosti, ale též jim umožňují nahlédnout do kultury a pracovního prostředí jednoho z největších sportovních obchodů na světě. Úspěšní absolventi této praxe získávají jedinečný pohled do dynamického světa sportovního managementu.

Tato spolupráce významně přispívá k profesnímu růstu studentů a je součástí dlouhodobého plánu, který si klade za cíl i nadále se rozvíjet v následujících letech.

Garantka studijního programu NMS
Milena Strachová