Při zápočtech studenti pracují i se zdravotně znevýhodněnými

15. 1. 2024 Alena Skotáková

Dne 3. 1. 2024 proběhly zápočty u předmětu np4431 Aplikované pohybové aktivity u studijní specializace Aplikovaná specializace.

Bez praktického vhledu to nejde, pozvali jsme si studenty a paní učitelky ze Střední školy pro zdravotně znevýhodněné a naši studenti si pro ně připravili program plný různých pohybových aktivit.

Každý našich studentů měl na starosti svoji pohybovou aktivitu nebo stanoviště a měli tak možnost se studenty pracovat individuálně.

Studenti SŠ si tak měli možnost vyzkoušet jiné aktivity nebo pomůcky, které v tělesné výchově nemají. Studenti na závěr dostali nálepky a mohou se těšit na příští semestr kdy budou stejným způsobem plnit zápočty budoucí učitelé tělesné výchovy.