Pro zdravotně znevýhodněné připravili naši studenti sportovní den

15. května dopoledne se hala míčových sportů rozzářila nadšením a energií. Studenti ze SŠ Kamenomlýnské, školy pro zdravotně znevýhodněné, se zde zúčastnili jedinečného projektu inspirovaného populární televizní show Survivor. Akci zorganizovali studenti závěrečného ročníku magisterského studia programu učitelství, v rámci předmětu Didaktika aplikované tělesné výchovy. Žáci byli rozděleni do týmů a na různých tematických stanovištích plnili různé výzvy, které rozvíjely týmového ducha, spolupráci, empatii a radost z pohybu.

21. 5. 2024

Žáci ze SŠ Kamenomlýnská prokázali odvahu a nadšení, když se s radostí zapojili do všech aktivit, a za své úsilí byli odměněni multifunkčním fakultním šátkem, který si odnesli jako památku na tento nezapomenutelný den. Celá akce byla mimořádně úspěšná a zanechala v účastnících mnoho krásných vzpomínek. Velké uznání patří všem studentům za jejich neuvěřitelnou kreativitu, nasazení a odhodlání, které do realizace projektu vložili. Zvláštní poděkování náleží i vyučující Mgr. Aleně Skotákové, PhD. za podporu, kterou studentům poskytovala v rámci celého předmětu Didaktika aplikované tělesné výchovy.