První ročník JARMARKU JÓGY

6. 2. 2019

Ve dnech 2.-3. 2. 2019 se v tělocvičnách FSpS konal první ročník akce JARMARK JÓGY. Organizace akce se ujaly Alena Skotáková (katedra gymnastiky a úpolů), Dáša Heiland Trávníková a Gabriela Janíková (katedra spol.věd a managementu sportu), ve spolupráci s Centrem celoživotního vzdělávání. Během víkendu měla padesátka účastníků možnost navštívit celkem 26 různých jógových lekcí pod vedením lektorek z řad vyučujících a současných/bývalých studentek FSpS. Zastoupena byla např. vinyasa power jóga, jógalates, hokna jóga, akro jóga, jin jóga a další styly. Účastníci JARMARKU JÓGY měli také možnost občerstvení u stánku čajovny s kávou, čajem a skvělým jídlem. V sobotu večer proběhla přednáška o čaji, thajská masáž a celá akce byla v neděli uzavřena zpěvem závěrečné mantry.

První ročník JARMARKU JÓGY se setkal s pozitivním ohlasem a organizátorky akce slibují její pokračování, vedení veřejnosti k pohybové aktivitě a zdravému životnímu stylu je jedním z pilířů směřování Fakulty sportovních studií.