Studenti ASEBS připravili workshop sebeobrany pro ženy

V neděli 23. 4. 2023 studenti Aplikované sportovní edukace bezpečnostních složek připravili „Workshop sebeobrany pro ženy“, který se těšil velkému úspěchu.

3. 5. 2023

Studenti kurz uspořádali v Brně v Ladie's Gymu s opravdu bohatým programem. Účastnice se seznámily nejen s obrannými technikami, ale chybět nesměly ani základní kopy, údery nebo zákeřné techniky. Součástí workshopu bylo také naučit účastnice manipulovat a používat pepřový sprej jako jeden z mnoha prostředků sebeobrany.

Celý workshop byl zakončen modelovou situací, kde si účastnice ověřily nově nabyté dovednosti.

Domů však neodešly „pouze“ s lepším sebevědomím nebo zásobníkem technik, jako odměnu za jejich tvrdou práci, dostaly od instruktorů účastnický list a svůj pepřový sprej, který doufejme nebudou nuceny nikdy použít.