Studenti FSpS spolupracuji s HC Oceláři Třinec

8. 3. 2019

Studenti Fakulty sportovních studií tráví svůj čas nejen v učebnách a na sportovištích fakulty. Součástí studia jsou i specializační praxe dle výběru specializace a ve specializovaných předmětech spolupráce s praxí.

Např. studenty druhého ročníku bakalářského studia Tělesná výchova a sport, Management sportu, čeká v jarním semestru v rámci předmětu Marketing sportu spolupráce s hokejovým klubem HC Oceláři Třinec.

V únoru studenti navštívili klub a přímo ve WERK ARENĚ proběhlo zadání marketingového projektu, kdy zástupci klubu Jan Peterek, Lukáš Madecki, Jakub Mikulík a Tomáš Hudcovský předali veškeré informace ke zpracování semestrálního projektu. Studenti měli možnost projít celým areálem WERK ARENY a podívat se do zákulisí.  V úterý 5. 3. se studenti zúčastnili utkání HC Oceláři Třinec s Piráty Chomutov, kde s fanoušky vyplňovali dotazníky, které po vyhodnocené využijí jako podklady k vypracování projektu v rámci předmětu Marketing sportu.

Foto: Adam Kyselica