Tři letní školy na FSpS přiblíží studentům i veřejnosti témata psychologie, sportovních věd a výkonnosti, a bojových umění

13. 5. 2019

Ani během prázdnin nejsou učebny a tělocvičny na FSpS zcela prázdné. V létě jsou na fakultě organizovány tři letní školy na různá témata ze sportovního odvětví. První proběhne už od 24. do 29. června na téma týmové psychologie, ihned nato navazuje od 1. do 5. července letní škola sportovních věd a výkonnosti. Jako poslední se od 5. do 8. září bude konat letní škola bojových umění.

Týdenní intenzivní program každé z letních škol je zaměřen hlavně na praxi. Více než v učebnách budou studenti v laboratořích, tělocvičnách a také venku, kde budou moci otestovat svůj fyzický stav a výkonnost, natrénují správné bojové techniky, a vyzkouší si různé role v týmu a navrhnou teambuildingové aktivity. Program všech letních škol probíhá v angličtině. Jsou tedy určené hlavně pro zahraniční studenty, přihlásit se ale mohou i místní studenti a zájemci z řad veřejnosti, kteří díky výuce a komunikaci v Anglickém jazyce mohou získat i jazykové dovednosti. Studenti získají za každou letní školu 3 kredity. Studenti z Masarykovy univerzity a partnerských univerzit mohou požádat o slevu na e-mailu summer@fsps.muni.cz.

Zájemci se mohou hlásit do 31. 5. 2019, v případě Combatives až do 31. 7. 2019.

Summer School of Team Psychology in Practice, 24. – 29. 6. 2019

Summer School of Sport and Exercise Sciences, 1. - 5. 7. 2019