Valentýnský turnaj ve stolním tenise

18. 2. 2019

Dne 14.2.2019 proběhl v tělocvičně na Vinařské vysokoškolský turnaj smíšených družstev ve stolním tenise. Do akce za stolem se zapojilo 10 družstev ze tří univerzit a devíti fakult ve dvou kategoriích (ambice - pro závodní hráče a hobby - pro ostatní). Díky systému vzájemných utkání družstev v rámci své kategorie si každý zahrál alespoň tři utkání. Množství utkání navíc rozhodoval až poslední možný zápas, tedy smíšená čtyřhra.

V kategorii ambice zvítězilo družstvo Pokorná, Uzgur před družstvem Zánová, Barč.

V kategorii hobby se díky lepšímu vzájemnému utkání na 1. místo dostali Sajdáková, Červinka, 2. místo patřilo Vincové s Matuškou.

Soutěžení zpestřili studenti fakultního spolku FUKS, kteří prezentovali své aktivity a hlavně umožnili účastníkům měření reakčních schopností se vzájemným porovnáním.

Text: Mgr. Pavel Vacenovský, Ph.D.

Foto: Bc. Veronika Faranová