Zahajovací večer ČAH 2018

23. 6. 2018

Slavnostní zahájení České akademické hry Brno 2018 se konalo 18. 6. 2018 v kino Scala za účasti rektora Masarykovy univerzity doc. Beka, děkana FSpS doc. Zvonaře, dr. Ertlové předsedkyně ČAUS, doc. Nykodýma, ředitele ČAH 2018 a ostatních organizačních pracovníků.

V kulturním programu večera byla zařazena klauniáda - část představení Letem sokolím, hudební vystoupení studentů 1. ročníku muzikálového herectví Divadelní fakulty JAMU za pedagogického vedení Dady Klementové, vystoupení seniorů - účastníků výzkumného projektu FSpS a sportovních gymnastek Sokola Brno I pod vedením Katky Vlkové.

Celým večerem provázela a jako dramaturg se na přípravě podílela dr. Dagmar H. Trávníková z Katedry společenských věd a managementu sportu FSpS.

Děkujeme všem účinkujícím, zaměstnancům, studentům, ředitelům jednotlivých závodů a kolegům z ostatních VŠ za aktivní účast.

Foto: archiv FSpS