Změna termínů přijímacího řízení

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci informujeme uchazeče o studium na Fakultě sportovních studií MU o posunutí termínů přijímacího řízení na květen 2021.

1. 3. 2021

Přijímací řízení se skládá z:
1) písemného testu FSpS,
2) praktické přijímací zkoušky z tělesné výchovy,
3) uchazeči sdruženého studia s Pedagogickou fakultou konají navíc Test studijních předpokladů (TSP) a případně oborový test (pouze uchazeči o Anglický jazyk).

Přijímací řízení bude konáno v plném rozsahu, neuvažujeme o zrušení žádné z částí.

Nové termíny přijímací zkoušky:

• Písemný test FSpS  15. 5. 2021, prezenčně v Univerzitním kampusu Brno.
  • Praktická zkouška z tělesné výchovy  22.23. 5. 2021, zkouška se koná pouze v 1 dni prezenčně v Brně (termín stanoví FSpS, uchazeči není umožněn výběr).
  • TSP proběhne online 24. 4. 2021 (konají pouze uchazeči sdruženého studia), termín oborového testu pro uchazeče o Anglický jazyk stanoví Pedagogická fakulta.

V několika dalších dnech zkontrolujeme, zda jsou všechny podané přihlášky zaplacené, uchazeče, který nemá přihlášku zaplacenou budeme kontaktovat.
Po uzavření plateb vytvoříme harmonogram přijímacích zkoušek a pozvánky k přijímací zkoušce, které vložíme 14 dní před zkouškou do Vaší e-přihlášky.