Rozvrh a harmonogram akademického roku

Prezenční student: rozvrh sestavuješ v ISu registrací předmětů a zápisem seminárních skupin – vše v obdobích pro to určených dle harmonogramu období fakult. Každá fakulta může mít jiná období pro zápis předmětů a seminárních skupin, proto pokud si zapisuješ předmět z jiné fakulty, zkontroluj si, kdy probíhá období pro požadovaný úkon.

Rozvrh najdeš potom v ISu, do vyhledávače napiš Můj rozvrh.

Kombinovaný student: rozvrh máš pevně daný – výuka probíhá každý pátek, předměty jiných fakult potom i v jiné dny, např. předměty ESF v soboty. Rozvrh najdeš zde: https://www.fsps.muni.cz/studenti/bc-nmgr-studium/rozvrh-928.html.

Jak si filtrovat studijní programy v tabulce najdeš ve videu. Podle rozvrhu si potom zapisuješ jednotlivé předměty a seminární skupiny. Rozvrh je sestaven tak, aby se ti předměty nepřekrývaly, tak jej při registraci předmětů a seminárních skupin opravdu následuj.