Blended Intensive Programme – online předmět s exkurzí do Litvy

6 evropských univerzit z 5 zemí společně vytvořily mezinárodní online předmět, jehož součástí je i týdenní exkurze do Litvy. Předmět se bude vyučovat v první polovině jarního semestru 2024. Vybraní studenti a studentky získají stipendium na pobyt na Lithuanian Sports University. Registrujte se do 1. 12. 2023!

18. 10. 2023

Předmět „Behaviour Change Innovations for People with Chronic Diseases“ bude probíhat od 27. 2. do 2. 4. 2024. Většina výuky proběhne online v pravidelných týdenních webinářích. Jeden týden bude jako intenzivní blokový kurz vyučován prezenčně na Lithuanian Sports University. Na týdenní pobyt v Litvě můžete získat mobilitní stipendium.

Předmět bude vyučován v angličtině a je za 5 kreditů. Registrujte se přes online formulář nejpozději do 1.12.2023!

Podobný předmět se vyučoval i v loňském roce, kdy naše fakulta byla hostující institucí prezenční blokové výuky.

V případě dotazů se obraťte na fakultní koordinátorku Ing. Zuzanu Florianovou.