Sportovní věda bavila SPORT LIFE 2023

I sportovní věda může bavit..., v tomto duchu pojala svou expozici Fakulta sportovních studií Masarykovy univerzity na SPORT LIFE 2023 ve dnech 24.–26. 11. a podílela se spolu s ostatními cca 30 vystavovateli z řad sportovních klubů a brněnských institucí na programu pro rodiny s dětmi v pavilonu „V“ s názvem FAMILY HALL.

4. 12. 2023

Studentky a studenti fakulty měřili tělesné hodnoty na BMI, radili jak na správnou výživu, měřili sílu stisku ruky na ručním dynamometru (handgripu). Informovali návštěvníky o probíhajícím vědeckých výzkumem na fakultě a o možnosti se do těchto projektů zapojovat.

V neposlední řadě pak informovali potencionální uchazeče o studium o možnostech studia na sportovní fakultě.