Studenti FSpS se budou podílet na oslavách 90 let HC Oceláři Třinec

5. 6. 2019

V období od 20. 5. do 30. 6 probíhá na fakultě zkouškové období. Studenti bakalářského studia Tělesná výchova a sport, Management sportu, v rámci ukončení předmětu Marketing sportu, prezentovali své semestrální projekty na téma "Marketingová strategie oslav 90 let HC Oceláři Třinec". Informace pro zpracování projektu sbírali v únoru přímo v klubu, kdy navštívili WERK ARENU v Třinci a dostali od vedení klubu přesné zadání pro zpracování projektu.

Semestrální práce před komisí klubu obhájili a vítěznými projekty se staly práce 2. týmů studentů:

1. tým: Vojtěch Kocůrek, David Berka a Jakub Palka;
  2. tým: Martin Hroch, Kateřina Kouřilová, Lukáš Kynický a Jakub Procházka.

Uvedení studenti se budou moci zapojit do samotného procesu přípravy oslav a být tak u zrodu svých vlastních nápadů!

Vítězům gratulujeme!

Foto: Helena Brunnerová