Účast FSpS na veletrhu SPORT LIFE

18. 11. 2019

Fakulta sportovních studií se opět po roce zúčastnila veletrhu SPORT LIFE, a to v termínu od 8-10. listopadu, v pavilonu Z. Svou účastí potvrdila své strategické záměry, propagovat sport, sportovní aktivity a vědu směrem k široké veřejnosti. Mimo propagaci uvedených oblastí, studentky a studenti informovali o studijních programech a celoživotním vzdělávání na fakultě. Rovněž byl představen nový koncept laboratoří, které jsou sdruženy a otevřeny veřejnosti pod názvem Laboratoře sportovní diagnostiky. Široká veřejnost má možnost se zde nechat otestovat a proměřit.

Aktivity na stánku, které bylo možnost vyzkoušet anebo se v nich nechat otestovat:

Všechny dny bylo možno si zastřílet na biatlonové střelnici, tato aktivita lákala malé i starší návštěvníky veletrhu na stánek fakulty.