Valentýnský turnaj ve stolním tenise 2020

24. 2. 2020

Dne 14. 2. 2019 proběhl v tělocvičně na Vinařské vysokoškolský turnaj smíšených družstev ve stolním tenise. Do akce za stolem se zapojilo 8 družstev ze tří univerzit a deseti fakult. Množství družstev bylo ovlivněno chřipkovou epidemií, když se v den konání odhlásila čtyři družstva. Družstva nejprve bojovala ve dvou skupinách, poté vyřazovacím způsobem o umístění. Opět se mnohdy rozhodovalo až v zápase smíšených čtyřher, která následovala po dvouhrách.

Vítězi v kategorii hobby se stali stejně jako v minulém roce Sajdáková a Červinka (oba PřF), 2. místo patřilo dvojici Barabášová (ESF) a Pobořil (FSpS), 3. místo Kapuciánová (PdF) a Urubek (FSS).

V kategorii ambice bylo pouze jedno družstvo Skrutková (Přf) a Vaněk (AF MENDELU), kteří nenašli žádné přemožitele z předešlé kategorie.