Zahájili jsme akademický rok 2022/2023

V pondělí 12. září začal nový akademický rok. Oslavili jsme ho během dne hned několikrát!

13. 9. 2022

V 8 hodin jsme se sešli se studenty prvních ročníků bakalářského studia v hale míčových sportů. Po řeči pana děkana přivítali studenty na fakultě i náš student Jiří Procházka a přes videohovor i absolvent Michal Krčmář. Poté si studenti vyslechli tipy a rady do let na vysoké škole od pana proděkana pro studium a vedoucí Studijního oddělení. Svou agendu prezentovali i pan proděkan pro celoživotní vzdělávání a vedoucí Oddělení vnějších vztahů.

V půl jedenácté jsme zahájili akademický rok se studenty historicky prvního běhu dvouletého kurzu univerzity třetího věku na FSpS Zdraví je v pohybu.

Ve 13.30 se pak konalo zasedání akademického senátu.

První den semestru jsme zakončili setkáním všech zaměstnanců naší fakulty.

Všem našim studentům i zaměstnancům přejeme úspěšný akademický rok 2022/2023!