Studijní oddělení

Studijní oddělení Fakulty sportovních studií zajišťuje studijní administrativu, poradenskou činnost při studiu, přijímací řízení a další agendy spjaté se studiem v bakalářských a magisterských studijních programech a rigorózním řízení na FSPS MU.

Dotazy týkající se celouniverzitní tělesné výchovy zodpovídá Centrum univerzitního sportu.

Úřední hodiny jsou platné i o prázdninách.

Studijní oddělení je zavřeno
24. 9. 2021 dopoledne z důvodu slavnostního uvedení nově přijatých studentů bakalářského studia do akademické obce,
30. 9. 2021 z technických důvodů, studenti mohou tento den přijít mezi 13-15 hod.

Pondělí 9 - 11 hod
Úterý 9 - 11 hod 13 - 15 hod
Středa 9 - 11 hod
Čtvrtek 9 - 11 hod
Pátek 9 - 11 hod 13 - 14 hod

Adresa pro zasílání korespondence

Fakulta sportovních studií MU
studijní oddělení
Kamenice 5, 625 00 Brno

budova D33, místnost č. 203

Aktuality

• Budovy jsou otevřené pro studenty, zaměstnance i veřejnost. Výuka probíhá prezenčně a je omezena na maximálně 150 osob.
  • Studenti jsou povinni nosit roušku ve společných prostorách, při výuce není respirátor povinný.
  • Povinné testování každých sedm dní platí pro studenty, kteří bydlí na kolejích MU, výjimku mají studenti s dokončeným očkováním nebo po onemocnění COVID-19.
  • Soubor aktuálně platných pravidel MUNI.

Kontakty