Studijní oddělení

Studijní oddělení Fakulty sportovních studií zajišťuje studijní administrativu, poradenskou činnost při studiu, přijímací řízení a další agendy spjaté se studiem v bakalářských a magisterských studijních programech na FSPS MU.

Dotazy týkající se celouniverzitní tělesné výchovy zodpovídá Centrum univerzitního sportu.

Úřední hodiny jsou platné i o prázdninách.

V pondělí 30. 1. 2023 budou úřední hodiny omezeny o 1 hod. V tento den bude otevřeno 9-10 hod a 13-15 hod. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.
Nadále platí možnost objednat se předem i na neúřední dny nebo hodiny. Pokud to je možné, snažíme se vyhovět.

Pondělí 911 hod 1315 hod
Úterý neúřední den
Středa 911 hod 1315 hod
Čtvrtek neúřední den
Pátek 911 hod

Studenti se mohou na konzultace předem objednat e-mailem: studijni@fsps.muni.cz, a to i na neúřední den nebo mimo rozsah uvedených hodin.

Adresa pro zasílání korespondence

Fakulta sportovních studií MU
studijní oddělení
Kamenice 5, 625 00 Brno

budova D33, místnost č. 203

• Budovy jsou otevřené pro studenty, zaměstnance i veřejnost.
  • Výuka probíhá prezenčně.
  • V budovách MU už není povinné nosit respirátory.
  • Platí zákaz vstupu na MU s příznaky virového infekčního onemocnění.

Uchazeči o studium,

prosíme, s dotazy k přijímacímu řízení se obracejte na telefonní čísla:
549 49 2015
549 49 2016