Zahraniční výjezdy zaměstnanců

Zahraniční hosté na FSpS

Fakulta sportovních studií je také žádanou institucí pro lektory ze zahraničí. Každoročně fakultu navštíví několik pedagogů a pracovníků z partnerských univerzit. Zaměstnanci FSpS tak mají možnost stát se kontaktní osobou pro návštěvníky ze zahraničí.

Máte kolegu v zahraničí, který by chtěl navštívit naši fakultu za účelem výuky či spolupráce na výzkumu? Zahraniční hosté jsou velmi vítáni, vždy je ale potřeba předem sjednat podmínky pobytu.

Pobyty mohou být financovány z různých mobilitních programů. Kolegové z partnerských univerzit mohou přijet na výukový pobyt nebo školení v rámci programu Erasmus+. Fakulta také každoročně realizuje rozvojový projekt IRP, v rámci kterého financuje pobyty několika významných zahraničních akademiků.

V případě, že Vás osloví kolega ze zahraničí se zájmem o návštěvu FSpS, informujte Oddělení vnějších vztahů, které zhodnotí možnost financování pobytu a vyřídí potřebnou administraci. Dokumenty jako je Mobility Agreement, Letter of Acceptance apod. zpravidla podepisuje oborový koordinátor, kterým je na FSpS proděkan pro vnější vztahy doc. Mgr. Michal Kumstát, Ph.D.


Na koho se obrátit

doc. Mgr. Michal Kumstát, Ph.D.

telefon: 549 49 6217
e‑mail:

Centrum zahraniční spolupráce

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info