Sportovní diagnostika pro veřejnost

13. 1. 2020

Fakulta sportovních studií MU začátkem ledna otevřela Laboratoře sportovní diagnostiky. Veřejnosti nabízí sportovní prohlídky tělovýchovným lékařem ve třech úrovních:

Minimální sportovní prohlídka - vyšetření je určeno všem dětem, které žádají o provedení povinné sportovní prohlídky jako součást výkonnostního organizovaného sportu a nejsou schopny vzhledem ke svému věku a výšce absolvovat zátěžový test na běhátku či bicyklovém ergometru. Obsahuje klinické vyšetření s klidovým EKG.

Standardní sportovní prohlídka je určena všem žadatelům o provedení povinné sportovní prohlídky jako součást výkonnostního organizovaného sportu či žadatelům o studium na vysoké či střední škole se zaměřením na sport a tělovýchovu (děti i dospělí).

Nadstandardní sportovní prohlídka je určena sportovcům a žadatelům o provedení povinné sportovní prohlídky jako součásti výkonnostního organizovaného sportu.

Postupně budou na stránku přidávána i další vyšetření. Sledujte webové stránky https://www.fsps.muni.cz/sportlab/.