Termíny

 • 1. ledna 2023 – 30. dubna 2023 - Podejte přihlášku

  Vyberte si z nabídky magisterských programů a podejte si elektronickou přihlášku.

  Poplatek za přihlášku je na FSPS MU 700 Kč, v rámci jedné přihlášky můžete zvolit až 3 specializace nebo kombinace sdružených studií.

 • 26. ledna 2023 - Den otevřených dveří

  Podívejte se, jak vypadají učebny a moderní tělocvičny v univerzitním kampusu, kde sídlí FSpS. Seznámíte se s některými z vyučujících, kteří vám představí studijní programy a jejich specializace. Stávající studenti vám pak řeknou tipy k přijímačkám a představí vám fakultu tak, jak ji vidí oni.

 • do 31. května 2023 - Posudek tělovýchovného lékaře

  Vložte do přihlášky posudek tělovýchovného lékaře. Posudek vyžadujeme z důvodu snížení rizika poškození zdraví při studiu. Pokud jste zdravotně v pořádku, nemusíte se ničeho bát, je to také potvrzení pro Vás, že Vás nečekají žádná skrytá nebezpečí. Formulář můžete stáhnout z webu.

  Pokud posudek tělovýchovného lékaře nedodáte, nemůžeme riskovat Vaše zdraví a přijímací zkoušky nemůžete konat, to znamená, že Vás ke studiu nebudeme moci přijmout.

 • konec května 2023 - Čekejte pozvánku

  Pozvánku Vám vložíme do přihlášky, neposíláme ji mailem ani poštou, tak se přihlaste do přihlášky a pozorně si ji přečtěte.

 • 10. června 2023 - Písemné testy

  Fakultní testy jsou určeny pro všechny magisterské programy FSPS a vzájemně nekolidují, uchazečům bude umožněno vykonat všechny testy. Pro zvídavější uchazeče zveřejňujeme loňské přijímací testy.

 • přelom červen/červenec 2023 - Výsledky

  Jednotlivé výsledky písemných testů zveřejníme hned jak to bude možné, ale na celkový výsledek budete muset počkat do začátku července, kdy ho najdete v přihlášce. Upozornění, že je rozhodnutí již zveřejněno Vám zašleme mailem.

 • do 10. července 2023 - Vložit do e-přihlášky VŠ diplom

  Pokud patříte mezi úspěšné uchazeče, máte v přihlášce návrh na přijetí.

  Nyní je třeba, abyste vložili do e-přihlášky konvertovaný VŠ diplom nebo potvrzení VŠ o absolvování studia, to znamená ověřený elektronický dokument. Konverze dokumentu provádí Czechpointy (např. Česká pošta). Konverze stojí 30,- Kč, tedy stejně jako běžná ověřená kopie. Máte-li více studií, stačí Vám jedna konverze, kterou můžete opakovaně použít.

 • 11. – 14. července 2023 – Rozhodnutí o přijetí pro uchazeče s doloženým VŠ vzděláním

  Pokud jste doložil/a do e-přihlášky autorizovanou konverzi VŠ diplomu nebo potvrzení VŠ o absolvování studia, obdržíte do e-přihlášky Rozhodnutí o přijetí a můžete se zapsat do studia.

 • 15. – 31. července 2023 – Zápis do studia

  Do studia se zapíšete elektronicky, zápis se provádí přes e-přihlášku (musíte se přihlásit do přihlášky, nestačí se podívat do náhledu výsledků).

  Následně je třeba provést ztotožnění, potřebujete k tomu Identitu občana nebo je možné natočit video, na kterém ukážete obě strany občanského průkazu (nebo cestovního pasu). Nikam tedy nemusíte chodit.

  Pokud obě možnosti selhaly, pak neprodleně kontaktujte studijní oddělení FSpS e-mailem: studijni@fsps.muni.cz a požádejte o klasický zápis.

 • 18. září 2023 - Zahájení výuky

  Studovat začínáte od prvního dne výuky dle rozvrhu.

  Rozvrh bývá zveřejněn 14 dní před zahájením výuky v Informačním systému Masarykovy univerzity.

PODAT PŘIHLÁŠKU

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info