Termíny

 • 1. ledna 2024 – 30. dubna 2024 – Podejte přihlášku

  Vyberte si z nabídky magisterských programů a podejte si elektronickou přihlášku.

  Poplatek za přihlášku je na FSpS MU 800 Kč, v rámci jedné přihlášky můžete zvolit až 3 specializace nebo kombinace sdružených studií.

 • 25. ledna 2024 – Den otevřených dveří

  Podívejte se, jak vypadají učebny a moderní tělocvičny v univerzitním kampusu, kde sídlí FSpS. Seznámíte se s některými z vyučujících, kteří vám představí studijní programy a jejich specializace. Stávající studenti vám pak řeknou tipy k přijímačkám a představí vám fakultu tak, jak ji vidí oni.

 • Do 31. května 2024 – Posudek tělovýchovného lékaře

  Vložte do přihlášky posudek tělovýchovného lékaře. Posudek vyžadujeme z důvodu snížení rizika poškození zdraví při studiu. Pokud jste zdravotně v pořádku, nemusíte se ničeho bát, je to také potvrzení pro Vás, že Vás nečekají žádná skrytá nebezpečí. Formulář můžete stáhnout z webu.

  Pokud posudek tělovýchovného lékaře nedodáte, nemůžeme riskovat Vaše zdraví a přijímací zkoušky nemůžete konat, to znamená, že Vás ke studiu nebudeme moci přijmout.

 • Konec května 2024 – Čekejte pozvánku

  Pozvánku Vám vložíme do přihlášky, neposíláme ji emailem ani poštou, tak se přihlaste do přihlášky a pozorně si ji přečtěte.

 • 22. června 2024 – Písemné testy

  Fakultní testy jsou určeny pro všechny magisterské programy FSPS a vzájemně nekolidují, uchazečům bude umožněno vykonat všechny testy. Pro zvídavější uchazeče zveřejňujeme loňské přijímací testy.

 • Přelom červen/červenec 2024 – Výsledky

  Jednotlivé výsledky písemných testů zveřejníme hned jak to bude možné, ale na celkový výsledek budete muset počkat do začátku července, kdy ho najdete v přihlášce. Upozornění, že je rozhodnutí již zveřejněno Vám zašleme emailem. Tak se rychle podívejte, jestli to vyšlo.

 • Od 1. do 8. července 2024 – Vložit do e-přihlášky VŠ diplom

  Pokud patříte mezi úspěšné uchazeče, máte v přihlášce návrh na přijetí.

  Nyní je třeba, abyste vložili do e-přihlášky konvertovaný VŠ diplom nebo potvrzení VŠ o absolvování studia, to znamená ověřený elektronický dokument. Konverze dokumentu provádí Czechpointy (např. Česká pošta). Konverze stojí 30,- Kč, tedy stejně jako běžná ověřená kopie. Máte-li více studií, stačí Vám jedna konverze, kterou můžete opakovaně použít.

 • 9. – 11. července 2024 – Rozhodnutí o přijetí pro uchazeče s doloženým VŠ vzděláním

  Pokud jste doložil/a do e-přihlášky autorizovanou konverzi VŠ diplomu nebo potvrzení VŠ o absolvování studia, obdržíte do e-přihlášky Rozhodnutí o přijetí a můžete se zapsat do studia.

 • 12. – 21. července 2024 – Zápis do studia

  Do studia se zapíšete elektronicky, zápis se provádí přes e-přihlášku (musíte se přihlásit do přihlášky, nestačí se podívat do náhledu výsledků).

  Následně je třeba provést ztotožnění, potřebujete k tomu Identitu občana nebo je možné natočit video, na kterém ukážete obě strany občanského průkazu (nebo cestovního pasu). Nikam tedy nemusíte chodit.

  Vyskytnou-li se při ověření identity problémy, kontaktujte prosím neprodleně studijní oddělení FSpS e-mailem: studijni@fsps.muni.cz.

 • Polovina září 2024 – Zahájení výuky

  Studovat začínáte od prvního dne výuky dle rozvrhu.

  Rozvrh bývá zveřejněn 14 dní před zahájením výuky v Informačním systému Masarykovy univerzity.

PODAT PŘIHLÁŠKU

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info